Buldog w pracy tłumacza

sty 06 2020

Buldog w pracy tłumacza

Co to jest ma cztery nogi i może Ci zapewnić podwyżkę? Odpowiedź: pies. Koty też mogą być. Filmiki ze zwierzętami są popularniejsze niż filmy erotyczne. Kocham buldogi francuskie, mieszkają ze mną moje dwie siostrzane przyjaciółki mniejsze: Rucola i Tequila. Wpływ zwierząt jest zbawienny na organizm ludzki. Ile ja zawdzięczam tym szalonym buldożkom… Charakter mają niełatwy, małe psiaki, podobne do świnki i niezwykle zacięte. Podobne do gremlina. Jedni buldogi francuskie kochają, inni nienawidzą. Osobiście uwielbiam i pomimo, że mam dwie pupilki to żaden buldog na ulicy nie umyka mojemu zachwytowi. Pracując przy komputerze w pozycji siedzącej zmuszeni jesteśmy do ruchu. Szybki marsz doskonale wpływa na organizm. Spacer z psiakiem to naturalny obowiązek, który może być niesamowicie przyjemny.

Japońscy naukowcy twierdzą, że nieskomplikowana czynność jak patrzenie na zwierzęta przekłada się na sukces w pracy. Psiarze są odporniejsi na stres i nerwice, rzadziej chorują na bezsenność. Nie masz czasu na psiaka? Jest wiele sposobów na to, żeby korzystać z terapeutycznych właściwości naszych braci mniejszych. W schronisku zawsze potrzebna jest dodatkowa para rąk. W wielu miastach pootwierane są lokale, do których można wpaść na kawę i kilka głasków Mruczka.

A poniżej przedstawię 5 powodów dla których warto pielęgnować przyjaźń damsko-psią.

 • Kobiety, mężczyźni, pieniądze i znajomości przychodzą i odchodzą, a Twój psi przyjaciel zostanie z Tobą na zawsze.
 • Pogryzie pilota lub drzwi, ale nigdy nie będzie miał za złe, że wolisz obejrzeć kryminał zamiast komedii romantycznej.
 • Pies lub kot nigdy nie pyta, dlaczego się spóźniłeś/aś, gdzie byłeś. Powita Cię zawsze szczerym entuzjazmem.
 • Gdy chcesz wyjść i pospacerować, jest ZAWSZE pierwszy przy drzwiach.
 • Dwaj mężczyźni spacerują w parku. Jeden sam, drugi z psem. Zbliża się piękna kobieta. Zgadnij, który z nich ma większe szanse, że przystanie kobieta obok niego na chwilę, żeby porozmawiać? ?

A Ty masz czworonoga? Jakiej rasy?

4 komentarze
Share Post
4 komentarze
 • Karolina
  Odpowiedz

  Zgadzam się całkowicie. Ja mam pitbullkę, która codziennie towarzyszy mi w pracy. Przyjemne ciepełko u mego boku uspokaja mnie i sprawia, że praca staje się jeszcze przyjemniejsza.

  6 stycznia 2020 at 19:51
 • Alicja Sokołowska
  Odpowiedz

  Sama prawda;) u nas szczeniaczek kundelek Basia, najfajniejsza na świecie ❤️

  6 stycznia 2020 at 20:42

Post a Comment

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin