4 najważniejsze korzyści płynące z posiadania strony www w języku rosyjskim

wrz 23 2019

4 najważniejsze korzyści płynące z posiadania strony www w języku rosyjskim

W raporcie Komisji Europejskiej można przeczytać, że aż 42% Europejczyków nie kupi produktów czy usług, jeśli informacje o nich nie są dostępne w ich języku ojczystym. Językiem rosyjskim jako pierwszym posługuje się 145 mln ludzi. To jeden z pięciu języków oficjalnych i jeden z sześciu języków konferencyjnych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jeżeli powyższe dane do Ciebie nie przemawiają, przedstawiam 4 najważniejsze powody, dla których powinieneś zainwestować w stworzenie strony internetowej w języku rosyjskim.

  • Obcojęzyczna wersja strony internetowej jest wizytówką dla potencjalnych partnerów biznesowych

Sprzedaż produktów na rynkach zagranicznych to jedno z podstawowych narzędzi pomagających w dynamicznym rozwoju polskich firm. Strona w języku rosyjskim pokazuje, że firma poważnie myśli o ustanowieniu obecności na rynku i szanuje lokalną kulturę. Witryna internetowa pozwala dotrzeć do nowych klientów.

  • Komunikacja w języku ojczystym konsumenta jest bardziej efektywna

W XXI wieku dobra komunikacja przekłada się na sukces przedsiębiorstwa. Zaufanie odbiorcy zwiększa wiarygodność firmy. Profesjonalnie zlokalizowana strona www ułatwi skontaktowanie się z przedstawicielem firmy. Przetłumaczona strona w języku rosyjskim otwiera drogę na nowy rynek. Potencjalny klient poprzez ułatwioną komunikację i brak bariery językowej szybciej dokonuje zakupu, ma możliwość wpłaty w lokalnej walucie.

  • Lepsze pozycjonowane w Google

Im większy ruch na stronie, tym lepsza pozycja witryny w wyszukiwarce. Algorytmy Google promują strony, na które użytkownicy dobrze reagują. Regionalne witryny są pozycjonowane wyżej niż ogólne. Lokalizacja strony powinna zakładać jej optymalizację pod względem wyszukiwarki Yandex. To korzyść, przede wszystkim w zakresie zwiększenia zasięgu oferty.

  • Inwestycja, która przynosi zyski

Strona internetowa to jeden z najważniejszych nośników wizerunku firmy. Powinna wyrażać styl i charakter marki, docierać do jak największej ilości klientów. Dobrze zaplanowana strategia marki przynosi zysk. Tekst to podstawa stron internetowych. Stworzenie strony w języku rosyjskim to nasz przekaz. Łatwy przekaz to łatwość zapamiętania. Tłumaczenie strony internetowej przynosi 40 razy większą oglądalność. Nie czekaj-otwórz się na rynek międzynarodowy. Internet to potężne źródło klientów, gotowych skorzystać z oferty Twojej firmy o każdej porze dnia i nocy. Istotna jest efektywna i odpowiednia strategia marketingowa. W perspektywie czasu przekłada się to na bardzo duże wyniki sprzedażowe. Strona internetowa dzięki czytelnej prezentacji oferty idealnie wpisuje się we wszystkie te działania.

Tłumaczenie strony na język obcy okazuje się niezbędne. Koszt tłumaczenia przekłada się na ogólny zysk firmy. Strona obcojęzyczna to budowanie pozytywnego wizerunku w internecie. Rozwój jest nieunikniony. Potrafisz się dostosować do zmieniających się warunków na rynku? Czy posiadasz już stronę w języku obcym? Czy jest to język rosyjski?

0 Comments
Share Post
No Comments

Post a Comment

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin